MotoMagazín     VeteránInzerce     VeteránForum     VeteránKalendář    Jawa Californian    Japonské klasické motocykly
Diskusní fórum příznivců historických strojů
Celkem 307259 příspěvků |7553 registrovaných uživatelů | Čtenářů on-line: 142 | Neřihlášený uživatel 
Informace
Fotografie
Dokumenty
Statistiky
Registrace
Přihlásit
  IndexAutomobily od roku 1945 | Odpověď 21.10.2020 06:32  
Tip  Oživit diskusi Registrovaní uživatelé mají možnost nezodpovězené téma kdykoli aktualizovat a tím jej přesunout opět na úvod výpisu mezi témata dne. Využijte této možnosti na místo obvyklé prosby o pomoc, která téma zbytečně odsune do spodních částí výpisu.
Fotografie:  ( formát *.jpg, max. 100kB )
 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
Dokument:  Vkládání dokumentu je přístupné registrovaným uživatelům ( formát *.jpg, max. 2MB )
Nepřihlášený uživatel Jméno: 
E-mail: 
 Zasílat další příspěvky e-mailem    Nezobrazovat e-mail v příspěvku
 Zadáte-li e-mailovou adresu, získáte možnost odebírat e-mailem další vložené příspěvky na toto téma. Stačí zaškrtnout příslušné políčko.
Nutno vyplnit text a jméno
Upozornění: Vkládejte pouze příspěvky jenž souvisí s tématikou, kterou se zabývá toto diskusní fórum. Nepatřičné příspěvky mohou být z fóra odstraněny.
 Diskusní fórum není určeno k podávání inzerce. Příspěvky posouzené jako inzerce budou z diskusního fóra odstraněny. K soukromé bezplatné inzerci použijte oddíl Inzerce.

Návod k úpravě vkládaných fotografií: Základem by měl být ostrý, barevně vyvážený snímek. Veškeré základní úpravy snímku je nejlépe tvořit na snímku v původní nezmenšené podobě. V případě, že fotografovaný objekt zabírá jen malou část snímku, doporučujeme snímek oříznout (CROP). Optimalizování snímku pro vložení na internet provedeme funkcí zmenšit (RESIZE) na optimálních 648 pixelů šířky a nezapomeneme doostřit (SHARPEN). Velikost pod 100kB dosáhneme uložením upraveného snímku jako JPG s přibližně 80 až 90% kompesí. Vaše snímky budou zobrazeny tak, jak je uložíte bez jakékoli jiné úpravy serverem.

 Registrovaní uživatelé mohou vkládat fotografie bez omezení jejich velikosti.
 Fotografie o velikosti menší jak 100 kB systém ukládá bez úprav. Fotografie větší jak 100 kB systém automaticky zmenší na velikost o pevné šířce 648 bodů, pokud tuto šířku vkládaná fotografie překračuje.

Návod k úpravě vkládaných dokumentů: Obrazový dokument vkládejte pouze pokud se vám nepodaří jej změnšit na velikost fotografie 100 kB. Obrazové dokumenty musí být ve formátu *.jpg a ve velikosti od 100kB až do velikosti 2MB. Vkládané dokumenty o velikosti větší než 1000 výškových bodů (pixelů) jsou systémem automaticky zmenšeny na tuto velikost. Obrazové dokumenty smí vkládat pouze registrovaný přihlášený uživatel. Počet vkládání dokumetů je omezen na 10 týdně na jednoho registrovaného uživatele.

Tip: V textu můžete používat tyto HTML tagy: <B>, <U>, <I>.
 Při editaci se Enter bere jako odřádkování, které se zobrazuje.
Zobrazit fotografiiZodpovězené téma FIAT 500 r.v. 1970, Dobrý den veteráni,
ráda bych se zeptala, vlastním F500 (viz foto) a chystám se ho "dát do kupy". Chtěla jsem od Vás rady co se týče karoserie a vnitřního interiéru máte někdo zkušenosti z nějakou určitou firmou či člověkem? Předem moc děkuji za odpovědi    [Šárka]    04.06.2006     Zobrazit téma  
Odpověď  Dobrý den,

interiér vozidla Vám rád profesionálně zhotovím.
Autočalounictví - 606 644 359.    [Tomáš]   19.09.2006
Odpověď  Ahoj,
veškeré potřebné informace o všech Fiátkách získáš na internetové adrese www.f600club.    [Jirik]   14.08.2006
Odpověď  Opravy provádí a díly dodává ing. René Ehlen, Záboří u Mělníka 12, pošta Kly (ehlenrene@seznam.cz). Z mechanických dílů lze leccos použít z Fiata 126p. Auto téhle kategorie má ale smysl opravovat především svépomocí, s tím, že přínos pro renovujícího představují, kromě zrenovovaného auta, hlavně získané zkušenosti a dovednost. Pokud by renovace měla být celá dodavatelským způsobem, asi by Tě (promiň, že Ti tykám, na internetových fórech je to zvykem) odradila cena. Renovace je prostě pracná a hodiny práce je nutno zaplatit, ať renovuješ drahé luxusní auto nebo autíčko jen pro radost.
Tím Ti samozřejmě nechci nic rozmlouvat, jen varovat před možným zklamáním
Petr    [Petr Tichý]   23.06.2006


Provozovatelé serveru nenesou žádnou dopovědnost za obsah vložených příspěvků

© Jiří Bartuš 2006